shqiperia

IPTV Albania | Ofruesi më i mirë IPTV

IPTV Albania Channels

Lista e plotë kanalet IPTV Albania që punojnë me mag, android, ios, smart TV. Bleni pajtim në IPTV kanale në Shqipëri Nëse jeni duke kërkuar për kanale, mund të qëndroni me ne. Ne ofrojmë më shumë se 800 kanale që përfshijnë sport OTE me cilësi HD. Për detaje, në lidhje me kanalin, mund të kontrolloni listën më poshtë. Ju mund të përdorni çdo pajisje që dëshironi dhe ne kemi manualin hap pas hapi për secilën pajisje, ju lehtë mund të gjeni mënyrën e konfigurimit të transmetimit IPTV me pajisjen tuaj.

Choose Your Best Plan

Different IPTV plans to suit every need

3 MONTHS IPTV
€25
Epg guide | Picons
All devices are supported
Quality | FULL HD | HD | SD
Fast zapping
Only 1 Device
SUBSCRIBE
6 MONTHS IPTV
€35
Epg guide | Picons
All devices are supported
Quality | FULL HD | HD | SD
Fast zapping
Only 1 Device
SUBSCRIBE
1 YEAR IPTV
€50
Epg guide | Picons
All devices are supported
Quality | FULL HD | HD | SD
Fast zapping
Only 1 Device
SUBSCRIBE
2 YEARS IPTV
€85
Epg guide | Picons
All devices are supported
Quality | FULL HD | HD | SD
Fast zapping
Only 1 Device
SUBSCRIBE
3 YEARS IPTV
€120
Epg guide | Picons
All devices are supported
Quality | FULL HD | HD | SD
Fast zapping
Only 1 Device
SUBSCRIBE

Nëse keni ndonjë problem me kanalin ose konfiguroni pajisjen tuaj me shërbimin tonë në provën 24 orë, mos hezitoni të na kontaktoni. Ne do t’ju ndihmojmë ta zgjidhni atë.

Lista e plotë Kanalet e IPTV Albania që punojnë me mag, android, ios, kanale inteligjente. BLEJ PREMIUM IPTV Albania Nëse jeni duke kërkuar për kanale, mund të qëndroni me ne. Ne ofrojmë më shumë se 800 kanale, përfshirë sportet OTE me cilësi HD. Për detaje, rreth kanalit, mund të kontrolloni listën më poshtë.

Kanalet tona janë të qëndrueshme dhe kanë cilësi të mirë nëse keni nevojë për një provë, ju mund të regjistroheni në faqen time të internetit https://best-host.store. Ne do t’ju dërgojmë një llogari prove. Me këtë llogari, do të keni 24 orë për të provuar të gjithë kanalin para se të vendosni të shkoni përpara dhe të blini një pajtim.

BLEJ PREMIUM IPTV ofron shumë gjëra për të bërë me instalimin e adresës M3U në Mac dhe procesi është shumë i shpejtë.

Ne mbështesim pothuajse të gjitha pajisjet dhe platformat:

PC (lojtar VLC, TV i vetëm, XBMC, kod etj.)
Mobile dhe Tableta (iOS dhe Android me softuer të mbështetur)
Enigma 2 / Dreambox,
Kuti Android TV, Smart TV dhe MAG 256/322 /

Bein sport, Full HD, 3D Channels, Sky UK, Bein sport arabic, Premium server UK, iptv server uk, iptv server usa, iptv channels, iptv links, buy iptv channels, buy and service IPTV 2021, android, sports channels, iptv, best iptv, live tv online, iptv server, full packages, ip tv, iptv channels, MBC, ABC, CBS, FOX, PBS, ESPN+, NFL, NHL, MotoSports, Telemundo, Unimas, Univision, MLS, FLD, iptv channels Albania

Open chat